szybka wysyłka

Drabina aluminiowa wysuwana linką Eurostyl to idealne rozwiązanie nie tylko w domu, ale także na budowie czy przy wszelkiego rodzaju pracach konserwatorskich. Wygodna linka, w jaką jest wyposażona ta drabina, w prosty sposób umożliwia rozłożenie i złożenie drabiny – wystarczy jedno pociągnięcie! Bezpieczeństwo na drabinie zapewniają antypoślizgowe szczeble oraz miękkie gumowe stopki. Dzięki tej drabinie osiągniesz zasięg pracy w przedziale 8 m – 8,9 m. Lubisz wygodne rozwiązania? Ta drabina jest stworzona dla Ciebie.


Drabiny ALVE

Drabiny 2-częściowe wysuwane

Drabina aluminiowa wysuwana linką Eurostyl

Drabina aluminiowa wysuwana linką Eurostyl alve eurostyl

 • głosy: 2
 • opinie: 1
 • Wygodnie wysuwasz drabinę za pomocą linki - wystarczy jedno pociągnięcie.
 • Antypoślizgowe szczeble rozpierane w podłużnicach drabiny.
 • Miękkie gumowe stopki solidnie zamocowane do drabiny.
 • Przydaje się w domu, na budowie oraz podczas prac konserwatorskich itp.
 • Gwarancja producenta 5 lat na całą drabinę.
 • Certyfikat TUV na zgodność drabiny z normą EN131.
 • Tę drabinę dostarczymy do Ciebie za darmo.

 

wymiary drabiny aluminiowej wysuwanej linką

 

zobacz akcesoria do produktu »

typ ilość
szczebli
zasięg pracy [m] wymiary [m] ciężar
[kg]
cena brutto koszt dostawy wysyłka  
A B C D
7314 2x14 8,0 3,99 6,82 0,34 0,395 14,7 961 zł gratis 14 dni
7316 2x16 8,9 4,55 7,67 0,34 0,395 19,0 997 zł gratis 14 dni

Drabina aluminiowa wysuwana linką Alve Eurostyl została zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkowania. Drabinę rozłożysz bez wysiłku – ciągniesz za linkę, a drabina sama się wysuwa. Jej dopuszczalne obciążenie wynosi 150 kg i spełnia normy EN-131, a gwarancja producenta to 5 lat, co zapewni Ci spokój w pracy z tą drabina aluminiową przez długi czas.

 

Drabina to narzędzie z kategorii produktów, które stają się niezbędne w najmniej oczekiwanej chwili. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć momentu, w którym będziemy zmuszeni wykonać pewne prace na wysokości. Wówczas nieoceniona okaże się profesjonalna drabina, która pozwoli nam sięgnąć trudno dostępnych miejsc bez obaw o utratę stabilności lub nagły upadek.

 

Drabina aluminiowa wysuwana linką Eurostyl to bezpieczny i komfortowy model, dzięki któremu każda czynność wykonywana zarówno w domu, jak i na budowie z przykrego obowiązku zamieni się w prawdziwą przyjemność. O jej bezpieczeństwie i wysokiej jakości świadczy certyfikat TUV, który tylko potwierdza unikalne cechy tego modelu.

 

Producent zadbał o to, by zapewnić Ci pełne zabezpieczenie przed nieoczekiwanymi urazami, dlatego wyposażył drabinę w gumowe stopki i antypoślizgowe szczeble. Dzięki tym akcesoriom zyskasz pewność, że każda praca przebiegnie w komfortowych warunkach.

 

Poszukujesz idealnego modelu drabiny aluminiowej? W takim razie właśnie go znalazłeś - drabina aluminiowa wysuwana linką Eurostyl to prawdziwy strzał w dziesiątkę! Zamów online ten model, a już wkrótce dostarczymy go pod same drzwi Twojego domu!


Akcesoria dla produktu: Drabina aluminiowa wysuwana linką Eurostyl

Opinie o produkcie

  Drabina bardzo dobrej jakości. Szybka wysyłka. Polecam.