Produktów w koszyku: 0

Wartość: 0.00 zł

Dostawa: gratis

darmowy transport

Boisz się stawiać drabinę na grząskim terenie? Wybierając szpice do podłużnic już nie musisz się obawiać o swoje bezpieczeństwo. Mocowane na końcach drabiny podłużnice zapewniają stabilność i zapobiegają poślizgom podczas pracy. Podłużnice sprawdzą się wszędzie tam, gdzie występuje ryzyko upadku – ogród, działka czy plac budowy. Szpice są wytrzymałe i odporne na wszelkiego typu uszkodzenia. Prosty i łatwy montaż sprzyja wygodzie użytkowania podłużnic. Jest to trwały produkt, który będzie służył przez lata.


Strona Główna

Akcesoria do drabin

Szpice do podłużnic (komplet)

Szpice do podłużnic (komplet)  

  • głosy: 1
  • opinie: 1

Mocowane na końcach podłużnic drabin przystawnych zapobiegają ich poślizgowi. Szczególnie przydatne przy pracach w ogrodzie, na placach budowy czyli tam, gdzie zachodzi konieczność użytkowania drabiny na grząskim terenie.

 

wymiary szpic do podłużnic
typ Grubość podłużnicy [mm] szerokość podłużnicy [mm] cena koszt dostawy wysyłka  
3013 20 55 - 77 115 zł gratis 24h
3014 25 75 - 102 115 zł gratis 24h
3015 25 45 - 75 115 zł gratis 24h

Szpice do podłużnic są bardzo skutecznym elementem stabilizującym drabinę podczas pracy na grząskim gruncie. Są bardzo proste w montażu, jednocześnie zapewniając maksymalne bezpieczeństwo osoby stojącej na drabinie podczas prac na otwartym terenie: w ogrodzie, na działce, w sadzie czy na placu budowy. Dzięki nim drabina nie będzie się chwiać, co niweluje ryzyko jej przewrócenia. Szpice wykonane są z trwałych materiałów, dlatego są odporne na korozje i uszkodzenia, nawet podczas pracy w niekorzystnych warunkach atmosferycznych, na przykład podczas deszczu czy śniegu.

 


Opinie o produkcie

    Szpice kupiłem jako wyposażenie drabiny aluminiowej uniwersalnej na schody Eurostyl 3x11. Przydały się przy czyszczeniu rynny, gdy musiałem ustawić drabinę na trawniku po deszczu.