Produktów w koszyku: 0

Wartość: 0.00 zł

Dostawa: gratis


Czy Panie Ogrodniczki znajdą u nas coś idealnie dopasowanego? Oczywiście! To właśnie dla Was przygotowaliśmy Zestaw Ogrodniczki - rozwiązanie ułatwiające prace domowe i ogrodnicze. Okazała obrotowa suszarka ogrodowa w mig wysuszy pranie w komitywie ze słońcem i wiatrem, a dzięki regulowanej wysokości sprawi, że nigdy nie będzie za wysoko. Pomocna na pewno będzie też kompaktowa, 4-stopniowa drabina aluminiowa Eurostyl. Sprawdzi się przy pielęgnacji roślin, pomoże też w domu - mycie okien czy porządki nie będą już problemem. Wiadomo, że dobrze mieć wszystko pod ręką, nieoceniony więc będzie także pojemnik ToppBoxx, w którym zmieścić można wszystko to, co potrzebne jest pod ręką - klamerki, narzędzia, detergenty, a może jakiś smakołyk? ;)


Strona Główna

Zestawy - kupuj taniej

Zestaw Ogrodniczki

Zestaw Ogrodniczki  

  • głosy: 1
  • opinie: 0

To idealny zestaw dla ogrodniczki. Suszarka - bo nic nie wysuszy twojego prania lepiej i szybciej niż słońce i wiatr. Drabina aluminiowa 4-stopniowa sprawdzi się przy pielęgnacji krzewów i niewysokich drzew, a dzięki pojemnikowi ToppBoxx bedziesz mieć wszystko zawsze pod ręką.

Ponadto zestaw to doskonały prezent by ulżyć w pracach ogrodowych.

  • Suszarka ogrodowa więcej
  • Drabina aluminiowa 4-stopniowa więcej
  • Praktyczny pojemnik na drabinę więcej

Kupując w zestawie oszczędzasz 39 zł.

typ opis cena koszt dostawy wysyłka  
ZOK Suszarka + drabina 1x4 + pojemnik 259 zł
220 zł
gratis 24h

3-elementowy Zestaw Ogrodniczki został stworzony z myślą o wszystkich samodzielnych kobietach, które dbają o swój dom i ogród. Dzięki niemu wszelkie domowe i około domowe prace będą łatwiejsze i przyjemniejsze. Suszarka ogrodowa przyspieszy proces suszenia prania, a także samo jego wieszanie. Jest wygodna i odporna na warunki atmosferyczne, dlatego podczas deszczu nie trzeba jej chować. Jednostronna drabina Eurostyl i pojemnik na narzędzia sprawi, że każda praca na wysokości będzie komfortowa i bezpieczna.